معرفی شرکت

 

شرکت مهندسین مشاور پارسي كان كاو در سال 1385 و با هدف ارائه­ خدمات مشاوره­ مهندسي در زمينه ­های اکتشاف مواد معدنی فلزی خصوصاً عناصر مس، طلا و آهن و موضوعات مربوط به معدنکاری کانسارهای فلزی مرتبط مطابق با استانداردهاي جهاني و بر پایه علوم و فنون روز و تجربیات بین ­المللی کارشناسان خود تأسیس گرديده است. مؤسسین این شرکت بر این باورند که بهره ­گیری و به‌کارگیری دانش روز در کنار نشانه ­های معدنکاری کهن این سرزمین، می­ تواند مسبب شکوفایی دوباره این صنعت در ایران باشد.

اعضای كليدي شركت داراي تجربيات بين­ المللي در زمينه­ های علوم زمين و اكتشاف مواد معدني بوده و در تمام مراحل با كارشناسان برجسته­ ی بين­ المللي همكاري داشته و دارند. تیم کارشناسی این شرکت در تمام مراحل گردآوري و آماده ­سازی داده­ ها، تجزيه و تحليل و پردازش داده ­ها، تلفيق داده­ ها و ترسیم نقشه­ هاي نشانگر در سيستم GIS، تهیه نقشه ­های زمین­ شناسی و زمین­ شناسی اقتصادی در اكتشاف مواد معدني فلزی و به ­ویژه کانسارهای مس، طلا و رتبه بعد آهن در قالب فازهای چهارگانه­ ی شناسایی و پی­جویی تا عمومی و تفصیلی می‌تواند با اجرای صحیح موضوعاتی چون تهيه نقشه­ هاي زمين­شناسي- معدنی در مقياس­ های مختلف، طراحی نقاط و نظارت بر حفاري، لاگینگ و بايگاني مغزه­ ها، مدل‌سازی و تعيين ذخيره در کاتگوری­ های مختلف، مطالعات فني- اقتصادي، طراحی استخراج، همچنین تعريف پروژه و ارائه­ی برنامه­ های زمين­شناسي و اكتشافی داراي تجربيات با ارزشی مي ­باشند.

 با توجه به اینکه هر پروژه شامل‌ مجموعه­ ای‌ از فعالیت‌هاست که‌ برای‌ دستیابی‌ به هدف‌ خاصی‌ انجام‌ می‌گیرند و از آنجا که لازمه‌­ی موفقیت‌ هر پروژه دستیابی‌ توأمان‌ به‌ هر سه‌ عامل‌ زمان، هزینه‌ و کیفیت‌ معین‌ است، این شرکت در کلیه­ ی پروژه­ های اکتشافی تلاش می ­نماید تا با انتخاب روش اکتشافی مناسب بر اساس تحلیل درست از مدل زایش کانسار و طراحی، مدیریت و برنامه ­ریزی و کنترل دقیق، به‌ انجام‌ پروژه‌های‌ موفق‌ و اقتصادی‌ نائل گردد. بدين منظور از تمام توان كارشناسان، متخصصين و مشاورین خود، همچنين از تكنولوژي ­های روز و تجهيزات و نرم ­افزارهاي جدید استفاده مي ­نمايد.

 

اميد است تا با اجراي هر چه بهتر پروژه ­هاي محوله سهمي در تحقق بخشيدن به توسعه و آباداني كشور عزیزمان داشته باشيم.

گواهینامه ها

  1. پی‌جویی و اکتشاف معدن، پایه: 1، مرجع اخذ پایه: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، تاریخ اخذ: 19/4/1395.
  2. زمین‌شناسی، پایه: 3، مرجع اخذ پایه: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، تاریخ اخذ: 8/5/1386.
  3. سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2015، مرجع صدور: ICS REGISTRARS، تاریخ اعتبار: 2019
  4. گواهی‌نامه برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه‌های اکتشافی (به نام مدیران شرکت)،
  5. مرجع صدور:  Exploration Logistic Group PLC- United Kingdom، تاریخ اعتبار:  July 2010
  6. گواهی‌نامه کنترل کیفیت (به نام مدیران شرکت)
  7. مرجع صدور:  Exploration Logistic Group PLC- United Kingdom، تاریخ اعتبار:  Aug. 2009
  8. عضویت در کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی، 1388، منبع اخذ مدرک: کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی.