معرفی شرکت پارسی کان کاو

 شرکت مهندسین مشاور پارسي كان كاو در سال 1385 و با هدف ارائه­ خدمات مشاوره­ مهندسي در زمينه­ های اکتشاف مواد معدنی فلزی خصوصاً عناصر مس، طلا و آهن و موضوعات مربوط به معدنکاری کانسارهای فلزی مرتبط مطابق با استانداردهاي جهاني و بر پایه علوم و فنون روز و تجربیات بین­ المللی کارشناسان خود تأسیس گرديده است. مؤسسین این شرکت بر این باورند که بهره­ گیری و به‌کارگیری دانش روز در کنار نشانه ­های معدن کاری کهن این سرزمین، می­تواند مسبب شکوفایی دوباره این صنعت در ایران باشد.

اعضای كليدي شركت داراي تجربيات بين­‎المللي در زمينه‎­های علوم زمين و اكتشاف مواد معدني بوده و در تمام مراحل با كارشناسان برجسته­ ی بين‎­المللي همكاري داشته و دارند. تیم کارشناسی این شرکت در تمام مراحل گردآوري و آماده­سازی داده ­ها، تجزيه و تحليل و پردازش داده ­ها، تلفيق داده­ ها و ترسیم نقشه ­هاي نشانگر در سيستم GIS، تهیه نقشه­ های زمین ­شناسی و زمین­ شناسی اقتصادی در اكتشاف مواد معدني فلزی و به­ ویژه کانسارهای مس، طلا و رتبه بعدآهن در غالب فازهای چهارگانه ­ی شناسایی و پی­جویی تا عمومی و تفصیلی می‌تواند با اجرای صحیح موضوعاتی چون تهيه نقشه­ هاي زمين­شناسي- معدنی در مقياس ­های مختلف، طراحی نقاط و نظارت بر حفاري، لاگینگ و بايگاني مغزه ­ها، مدل‌سازی و تعيين ذخيره در کاتگوری­ های مختلف، مطالعات فني- اقتصادي، طراحی استخراج، همچنین تعريف پروژه و ارائه ­ی برنامه ­های زمين­ شناسي و اكتشافی داراي تجربيات با ارزشی مي­ باشند.

با توجه به اینکه هر پروژه شامل‌ مجموع ه­ای‌ از فعالیت‌هاست که‌ برای‌ دستیابی‌ به هدف‌ خاصی‌ انجام‌ می‌گیرند و از آنجا که لازمه‌­ی موفقیت‌ هر پروژه دستیابی‌ توأمان‌ به‌ هر سه‌ عامل‌ زمان، هزینه‌ و کیفیت‌ معین‌ است، این شرکت در کلیه ­ی پروژه ­های اکتشافی تلاش می ­نماید تا با انتخاب روش اکتشافی مناسب بر اساس تحلیل درست از مدل زایش کانسار و طراحی، مدیریت و برنامه ­ریزی و کنترل دقیق، به‌ انجام‌ پروژه‌های‌ موفق‌ و اقتصادی‌ نائل گردد. بدين منظور از تمام توان كارشناسان، متخصصين و مشاورین خود، همچنين از تكنولوژي­ های روز و تجهيزات و نرم ­افزارهاي جدید استفاده مي­ نمايد.

اميد است تا با اجراي هر چه بهتر پروژه‎­هاي محوله سهمي در تحقق بخشيدن به توسعه و آباداني كشور عزیزمان داشته باشيم.

سهامداران شرکت

رضا زرین فر

احمد کاظمی مهرنیا

اسماعیل حیدری

راضیه تقوی

لیلا مظفری نهاوندی

گواهی‌نامه‌ها

 

  • پی‌جویی و اکتشاف معدن، پایه: 1، مرجع اخذ پایه: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، تاریخ اخذ: 19/4/1395.
  • زمین‌شناسی، پایه: 3، مرجع اخذ پایه: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، تاریخ اخذ: 8/5/1386.
  • سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2015، مرجع صدور: ICS REGISTRARS، تاریخ اعتبار: 2019
  • گواهی‌نامه برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه‌های اکتشافی (به نام مدیران شرکت)،

مرجع صدور:  Exploration Logistic Group PLC- United Kingdom، تاریخ اعتبار:  July 2010

  • گواهی‌نامه کنترل کیفیت (به نام مدیران شرکت)

مرجع صدور:  Exploration Logistic Group PLC- United Kingdom، تاریخ اعتبار:  Aug. 2009

  • عضویت در کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی، 1388، منبع اخذ مدرک: کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی.